19/11/2020

Projekt mieszkania w Rzeszowie

Fragment projektu dla młodej pary. Rzeszów.

projekt wystroju wnętrza kraków 11

Projekt mieszkania w Rzeszowie dla młodej pary

Koncepcja wnętrza opiera się na połączeniu głównie dwóch stylów: klasyki i minimalizmu, dzięki czemu pomieszczenie charakteryzuje się niepodważalną estetyką oraz maksymalną funkcjonalnością, co zdecydowanie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Kolorystyka wnętrza jest monochromatyczna i opiera się głównie na połączeniu bieli oraz czerni. Charakterystycznym i mocnym akcentem kolorystycznym są elementy w odcieniu cynamonu i żółci, które nadają nowoczesnego charakteru wnętrzu.

W projekcie wykorzystałam przeciwstawne wizualnie materiały, takie jak eleganckie lakiery i akryle w przeciwwadze do wysokiej jakości laminatów, które imitują czarne słoje drewna. Całość zawiera również klasyczne, bardziej eleganckie elementy, w postaci: dekoracyjnych listw ściennych, wielkoformatowych płytek imitujących marmur oraz dużą dekoratywną lampę wykończoną w odcieniu mosiądzu.

Eleganckie urządzenie oraz nieoczywiste dodatki w oryginalnych barwach sprawiają, że wnętrze zyskuje nowoczesnego charakteru. Co więcej, dzięki odpowiedniemu dopasowaniu kolorystycznemu i doskonałemu zagospodarowaniu przestrzeni, całość tworzy harmonię, zapewniając spokój idealny do relaksu po ciężkim dniu.

19/11/2020