19/11/2020

Projekt mieszkania w Wieliczce

Projekt mieszkania dla młodego fotografa w stylu eklektycznym.

pracownia projektowania wnętrz kraków 12

Przy projektowaniu mieszkania dla fotografa postawiłam na prawdziwą mieszankę stylów. Zadbałam o najmniejszy szczegół, aby wszystko doskonale się ze sobą komponowało. Kuchnia wypełniona najwyższej jakości drewnianą powierzchnią reprezentuje rustykalny styl. Jest to oryginalne rozwiązanie przy wykończeniu frontów. Połączenie bieli z jasnym odcieniem drewna, daje ponadczasowy design.

Salon jest zestawieniem klasyki z elementami art deco oraz stylu boho. Daje to nietuzinkowe połączenie. Jasne kolory optycznie powiększają wnętrze. Schody na klatce schodowej zostały wykonane ze stali oraz drewna. W połączeniu z rustykalną komodą i jasnymi odcieniami ścian tworzą niepowtarzalne wnętrze.

 

Łazienka w stylu vintage

Łazienka jest dla mnie głównym atutem tego projektu wnętrza. Zaprojektowana została w niezwykle modnym stylu vintage przy zachowaniu świeżego i lekkiego wyglądu. Zestawiłam zielone płytki o charakterze “handmade” z czarnymi kafelkami z efektem białego pyłku. Całość została wykończona detalami w kolorze mosiądzu.

Oferta kompleksowego projektu wnętrza.

19/11/2020