projektant wnętrz kraków 10

Cześć!

Poznajmy się

Jestem architektem, dekoratorem wnętrz i właścicielką studia projektowego YAY! ARCHITEKTURA.

Zajmuje się projektowaniem wnętrz w zakresie kompleksowym.

Ideą mojej pracowni jest tworzenie projektu wnętrza, które nastawione jest na satysfakcje inwestora.

Bardzo zależy mi na tym, aby osoby, z którymi współpracuje, widziały w procesie projektowo-remontowym więcej możliwości niż problemów, z jakimi trzeba się zmierzyć.

Jedną z głównych zalet projektowania wnętrz jest możliwość zmieniania wizji w rzeczywistość.

Bardzo cieszy mnie fakt, że realizacje projektów mogą ułatwić komuś codzienne życie, a także szczerze cieszyć na co dzień zadowalającym oczy obrazem.

Prywatnie jestem absolwentką Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura.

Interesuje mnie wszystko, co związane z architekturą wnętrz: architektura, moda, design i psychologia człowieka.
Bardzo lubię optymistycznie nastawionych do świata ludzi, inspirujące miejsca i zaszywanie się w kreatywnej pracy.

W wolnych chwilach gotuję, inspiruję się i czytam.

Napisz do mnie.

Porozmawiajmy o możliwościach współpracy.


Skorzystaj z pomocy architekta podczas aranżacji wnętrza!

Podjęcie decyzji o samodzielnym zaprojektowaniu wnętrza może być kłopotliwe, szczególnie jeśli nie posiadasz doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy. Aby uchronić się przed ewentualnymi komplikacjami, warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta wnętrz. Dzięki temu zyskasz gwarancję, iż wszystkie Twoje pomysły staną się rzeczywistością, a całość będzie prezentowała się estetycznie, jak również będzie komfortowa i funkcjonalna. Pomoc dekoratora wnętrz to również oszczędność czasu, jak również ochrona przed dodatkowymi kosztami, które mogłyby być wynikiem nieprawidłowego zagospodarowania przestrzeni.

Jako architekt wnętrz zadbam o wszystkie aspekty, uwzględniając rozkład pomieszczeń w taki sposób, aby lokum spełniało maksimum komfortu i funkcjonalności. Zależy mi, aby mieszkanie było dla Was przestronne i wygodne podczas codziennego użytku. Dlatego, w oparciu o Wasze sugestie, przygotowuję odpowiedni plan, według którego realizuję dalsze działania.

Jeśli chcesz urządzić mieszkanie ze smakiem i potrzebujesz pomocy architekta wnętrz, zachęcam Cię do zapoznania się z moją ofertą oraz nawiązania kontaktu.

Etapy projektowania przez dekoratora wnętrz

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług profesjonalnego projektanta wnętrz, to prawdopodobnie możesz mieć pewne obawy i pytania. Chciałabym przedstawić Ci, jak wygląda współpraca oraz rozwiać ewentualne wątpliwości.

Praca dekoratora wnętrz rozpoczyna się od wypełnienia dogłębnego formularza Twoich potrzeb funkcjonalnych i estetycznych oraz podesłania interesujących Cię inspiracji wnętrzarskich. Następnie, dokonuję pomiarów, dzięki czemu jestem w stanie, dokładniej poznać lokum, a tym samym odpowiednio przygotować plan mieszkania. W sytuacji, gdy budynek jest w trakcie budowy, wykorzystuję rzuty konstrukcyjne, które później poddaje analizie.

Dzięki zgromadzonym informacjom jestem w stanie przygotować interesujący Cię układ funkcjonalny wnętrza i wstępny dobór materiałów, pomysłów i detali.

Następnie, praca architekta wnętrz polega na wyborze konkretnych materiałów wykończeniowych oraz dokładnym rozrysie wykończeń. Na tej podstawie wykonuje wizualizacje przestrzeni, dzięki czemu Klient może zapoznać się z projektem mieszkania oraz wprowadzić ewentualne zmiany.

Ostatni etap prac obejmuje sporządzenie dokumentacji technicznej. Jako dekorator wnętrz z długoletnim doświadczeniem, zdobyłam wymaganą wiedzę, dzięki czemu przygotuje odpowiedni projekt, który stanowi przepis dla ekip zajmujących się pracami wykończeniowymi. Podstawowym elementem dokumentacji są rysunki, które zawierają wszelkie pomiary, specyfikacje materiałowe oraz rozrysy detali technicznych. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje mieszkanie będzie odzwierciedleniem projektu.

Jeśli szukasz profesjonalnego projektanta wnętrz z Krakowa, zachęcam Cię do zapoznania się z moją ofertą oraz kontaktu. Wierzę, że moje projekty przypadną Ci do gustu i będę mogła również dla Ciebie wykonać projekt!

Najnowsze projekty

projekt wnętrza Kraków

Projekt wnętrza Kraków

Zapoznaj się
projekt mieszkania styl minimalistyczny

Projekt wnętrza w stylu minimalistycznym

Zapoznaj się
projekt wnętrza kraków

Projekt wnętrza Kraków

Zapoznaj się