projektant wnętrz kraków 10

Cześć!

Poznajmy się

Jestem architektem, dekoratorem wnętrz i właścicielką studia projektowego YAY! ARCHITEKTURA.

Zajmuje się projektowaniem wnętrz w zakresie kompleksowym.

Ideą mojej pracowni jest tworzenie projektu wnętrza, które nastawione jest na satysfakcje inwestora.

Bardzo zależy mi na tym, aby osoby, z którymi współpracuje, widziały w procesie projektowo-remontowym więcej możliwości niż problemów, z jakimi trzeba się zmierzyć.

Jedną z głównych zalet projektowania wnętrz jest możliwość zmieniania wizji w rzeczywistość.

Bardzo cieszy mnie fakt, że realizacje projektów mogą ułatwić komuś codzienne życie, a także szczerze cieszyć na co dzień zadowalającym oczy obrazem.

Prywatnie jestem absolwentką Politechniki Krakowskiej na kierunku Architektura.

Interesuje mnie wszystko, co związane z architekturą wnętrz: architektura, moda, design i psychologia człowieka.
Bardzo lubię optymistycznie nastawionych do świata ludzi, inspirujące miejsca i zaszywanie się w kreatywnej pracy.

W wolnych chwilach gotuję, inspiruję się i czytam.

Napisz do mnie.

Porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Skorzystaj z pomocy architekta podczas aranżacji wnętrza!

Podjęcie decyzji o samodzielnym zaprojektowaniu wnętrza może być kłopotliwe, szczególnie jeśli nie posiadasz doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy. Aby uchronić się przed ewentualnymi komplikacjami, warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta wnętrz. Dzięki temu zyskasz gwarancję, iż wszystkie Twoje pomysły staną się rzeczywistością, a całość będzie prezentowała się estetycznie, jak również będzie komfortowa i funkcjonalna. Pomoc dekoratora wnętrz to również oszczędność czasu, jak również ochrona przed dodatkowymi kosztami, które mogłyby być wynikiem nieprawidłowego zagospodarowania przestrzeni.

Jako architekt wnętrz zadbam o wszystkie aspekty, uwzględniając rozkład pomieszczeń w taki sposób, aby lokum spełniało maksimum komfortu i funkcjonalności. Zależy mi, aby mieszkanie było dla Was przestronne i wygodne podczas codziennego użytku. Dlatego, w oparciu o Wasze sugestie, przygotowuję odpowiedni plan, według którego realizuję dalsze działania.

Jeśli chcesz urządzić mieszkanie ze smakiem i potrzebujesz pomocy architekta wnętrz, zachęcam Cię do zapoznania się z moją ofertą oraz nawiązania kontaktu.

Etapy projektowania przez dekoratora wnętrz

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z usług profesjonalnego projektanta wnętrz, to prawdopodobnie możesz mieć pewne obawy i pytania. Chciałabym przedstawić Ci, jak wygląda współpraca oraz rozwiać ewentualne wątpliwości.

Praca dekoratora wnętrz rozpoczyna się od wypełnienia dogłębnego formularza Twoich potrzeb funkcjonalnych i estetycznych oraz podesłania interesujących Cię inspiracji wnętrzarskich. Następnie, dokonuję pomiarów, dzięki czemu jestem w stanie, dokładniej poznać lokum, a tym samym odpowiednio przygotować plan mieszkania. W sytuacji, gdy budynek jest w trakcie budowy, wykorzystuję rzuty konstrukcyjne, które później poddaje analizie.

Dzięki zgromadzonym informacjom jestem w stanie przygotować interesujący Cię układ funkcjonalny wnętrza i wstępny dobór materiałów, pomysłów i detali.

Następnie, praca architekta wnętrz polega na wyborze konkretnych materiałów wykończeniowych oraz dokładnym rozrysie wykończeń. Na tej podstawie wykonuje wizualizacje przestrzeni, dzięki czemu Klient może zapoznać się z projektem mieszkania oraz wprowadzić ewentualne zmiany.

Ostatni etap prac obejmuje sporządzenie dokumentacji technicznej. Jako dekorator wnętrz z długoletnim doświadczeniem, zdobyłam wymaganą wiedzę, dzięki czemu przygotuje odpowiedni projekt, który stanowi przepis dla ekip zajmujących się pracami wykończeniowymi. Podstawowym elementem dokumentacji są rysunki, które zawierają wszelkie pomiary, specyfikacje materiałowe oraz rozrysy detali technicznych. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje mieszkanie będzie odzwierciedleniem projektu.

Jeśli szukasz profesjonalnego projektanta wnętrz z Krakowa, zachęcam Cię do zapoznania się z moją ofertą oraz kontaktu. Wierzę, że moje projekty przypadną Ci do gustu i będę mogła również dla Ciebie wykonać projekt!

Kompleksowy projekt wnętrza

Nawiązując ze mną współpracę, możesz być pewien, że projekt zostanie wykonany kompleksowo, uwzględnię w nim zarówno podstawowe elementy wyposażenia, jak również dekoracje i różnego rodzaju innowacje, które zapewnią komfort korzystania z mieszkania. Jako doświadczony architekt wnętrz jestem gotowa na wszelkie sugestie moich Klientów oraz wykonanie projektu, który spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby. Z moją pomocą, Twoje marzenia staną się rzeczywistością! Swoją ofertę kieruje głównie do osób z Krakowa oraz okolic.

Każdą aranżację przygotowuję zgodnie z ustalonymi zasadami, dzięki temu wiem, że wszystkie etapy zostały zrealizowane.

Doświadczony architekt wnętrz

Chciałabym podkreślić, że moje doświadczenie oraz dokładność podczas tworzenia projektów wynika z pasji, jaką jest ogromne zainteresowanie pasją. Z radością śledzę coraz to nowsze trendy i staram się uwzględniać je w projektach, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązania. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dobry architekt wnętrz nigdy nie działa na podstawie schematu, dlatego do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, próbując poznać jego potrzebny. Moim zadaniem jest nie tylko aranżacja wnętrza, ale również stworzenie praktycznej przestrzeni, komfortowej dla wszystkich mieszkańców.

Co więcej, jako architekt wnętrz z Krakowa mam możliwość korzystania z wielu inspiracji, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, które oferuje bogactwo miasta. Niezależnie od stylu, w którym chcesz urządzić swoje mieszkanie, skontaktuj się ze mną, a wspólnie zaplanujemy odpowiedni wystrój.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy architekta wnętrz?

Wykonanie samodzielnego projektu wiąże się z dużą ilością czasu koniecznego na dokładne zapoznanie się z ofertą obejmującą materiały, wyposażenie, dekoracje oraz odpowiednim ich umiejscowieniem. Jako doświadczony architekt wnętrz wykonam to zadanie szybko i sprawnie, tak abyś mógł jak najszybciej rozpocząć remont i cieszyć się nowym wystrojem wnętrza lub całego mieszkania. Doskonale wiem, że czas jest na wagę złota, dlatego zrobię co w mojej mocy, aby skrócić czas całego przedsięwzięcia związanego ze zmianą wystroju.

W jaki sposób pracuję?

Podczas aranżacji wnętrza niezwykle istotna jest dla mnie spójność, dzięki czemu jestem w stanie zapewnić w mieszkaniu harmonię, która doskonale uspokaja i zapewnia chwilę relaksu. Również w nieco odważniejszych stylach pełnych kolorów i oryginalnych dekoracji, kieruje się myślą przewodnią, przy której pozostałe elementy stanowią stonowany akcent. Dzięki temu zyskujesz projekt, który jest odpowiedzią na Twoje oczekiwania.

Projekty wnętrz, o jakich marzysz!

W trakcie swojej działalności jako architekt wnętrz zrealizowałam projekty, zarówno kawalerek, większych mieszkań, jak i domów, przez co mogę śmiało powiedzieć, że dysponuje doświadczeniem, które nieustannie pogłębiam. Dla Ciebie to znak, że zawsze dopasuje projekt do Twoich potrzeb i możliwości oraz wykonam go najlepiej, jak potrafię, od początku do końca, uwzględniając w nim nawet najmniejsze szczegóły. Dzięki temu nie musisz się martwić o całość wykończenia Twojego mieszkania. Jeśli dalej nie jesteś pewien, czy jestem odpowiednim architektem do wykonania projektu Twojego wnętrza, sprawdź pozytywne opinie moich Klientów, którzy skorzystali z mojej pomocy.

Zachęcam do szczegółowego zapoznania się z moją ofertą oraz umówienia spotkania w celu nawiązania współpracy. Jeśli szukasz doświadczonego architekta wnętrz z Krakowa, YAY! Architektura to najlepszy wybór!

Najnowsze projekty

Projekt wnętrz pod wynajem

Zapoznaj się

Projekt wnętrza stylistyka Modernfarmhouse

Zapoznaj się
projekt wnętrza kraków

Kraków Projekt wnętrza domu

Zapoznaj się