12/12/2020

Projekt domu jednorodzinnego

Wrocław, 2020

minimalistyczna jasny dom - wizualizacje wnętrz kraków

Projekt domu jednorodzinnego w Wrocławiu w stylu minimalistycznym

Projekt domu rodzinnego jest dowodem na to, że przy zachowaniu prostoty, wnętrze może być przytulne. Wpływają na to liczne elementy drewnopodobne, takie jak panele winylowe i laminaty, które subtelnie ocieplają pomieszczenie. Wszystko niezwykle dobrze łączy się ze sobą w całość, dzięki czemu projekt jest spójny i konsekwentny.

Przy projekcie skupiłam się na jakości, a nie ilości, dlatego we wnętrzu zachowany jest styl minimalistyczny. Priorytetem przy jego wykorzystaniu jest komfort użytkowania oraz funkcjonalność. Styl ten jest coraz to bardziej popularnym rozwiązaniem przy projektowaniu wnętrz. Nie ma się co dziwić — w końcu często mniej oznacza więcej.

Wnętrze posiada oświetlenie dodające uroku oraz gwarantujące nastrojowy klimat. Jasne barwy gwarantują ponadczasowe połączenie oraz wpływają na przestronność pomieszczenia. Przy postawieniu na styl minimalistyczny ograniczyłam ilość elementów aranżacji oraz oszczędzałam w dekoracjach, uzyskując przy tym większą ilość miejsca do użytkowania.

Minimalizm we wnętrzu

Czym jest minimalizm ?

Minimalizm to styl który opiera się głównie na funkcjonalności form.

Cechuje się:

  • ograniczeniem ilość elementów aranżacji
  • prostotą form
  • oszczędnością w dekoracjach
  • oraz zawężeniem palety kolorystycznej

 

12/12/2020